Co z umową Orlenu i InPostu z PZPN-em? "Mamy na to plan"

2 godzin temu
Zdjęcie: Co z umową Orlenu i InPostu z PZPN-em? Mamy na to plan


W 2026 roku kończą się umowy Orlenu i InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. - W negocjacjach biznesowych nigdy nic nie jest pewne - podkreśla Łukasz Wachowski i dodaje jednak, iż negocjacje realizowane są i przebiegają dobrze.
Idź do oryginalnego materiału