Co z umową Orlenu i InPostu z PZPN-em? "Mamy na to plan"
Zdjęcie: Co z umową Orlenu i InPostu z PZPN-em? Mamy na to plan
W 2026 roku kończą się umowy Orlenu i InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. - W negocjacjach biznesowych nigdy nic nie jest pewne - podkreśla Łukasz Wachowski i dodaje jednak, iż negocjacje realizowane są i przebiegają dobrze.

2 godzin temu






![Pięciosetowy bój w Lidze Narodów. Belgijki wyrwały zwycięstwo [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYAMRBRXD3DJO-C461.jpg)










