Dwa sety i było po meczu Jeleny Ostapenko

4 godzin temu
Zdjęcie: Dwa sety i było po meczu Jeleny Ostapenko


Jelena Ostapenko zainaugurowała zmagania w turnieju rangi WTA 250 w Eastbourne. W pierwszej rundzie Łotyszka, którą rozstawiono z "trójką", straciła raptem cztery gemy. Udany start w Wielkiej Brytanii zaliczyła też m.in. McCartney Kessler.
Idź do oryginalnego materiału