Eliasch pokonany, Ospelt nowym prezydentem FIS

2 tygodni temu
Międzynarodowa Federacja Narciarska i Snowboardowa ma nowego prezydenta. W czwartkowych wyborach na Kongresie FIS zwyciężył Alexander Ospelt z Liechtensteinu. Zastąpi on na tym stanowisku Szweda Johana Eliascha.
Idź do oryginalnego materiału