Frederiksen zwrócił się do Milicia. "Będę pamiętać przez resztę mojego życia"

2 godzin temu
Zdjęcie: Frederiksen zwrócił się do Milicia. Będę pamiętać przez resztę mojego życia


Lech Poznań poinformował, iż Antonio Milić odchodzi z klubu. Chorwat przez 5,5 roku zapracował sobie na uznanie i szacunek. Wybrzmiewają one w słowach, jakimi zwrócili się do niego Piotr Rutkowski i Niels Frederiksen.
Idź do oryginalnego materiału