Frederiksen zwrócił się do Milicia. "Będę pamiętać przez resztę mojego życia"
Zdjęcie: Frederiksen zwrócił się do Milicia. Będę pamiętać przez resztę mojego życia
Lech Poznań poinformował, iż Antonio Milić odchodzi z klubu. Chorwat przez 5,5 roku zapracował sobie na uznanie i szacunek. Wybrzmiewają one w słowach, jakimi zwrócili się do niego Piotr Rutkowski i Niels Frederiksen.

2 godzin temu



![Mundial 2026: Argentyna - Jordania. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYQJFI0HGSNVG-C461.jpg)




![Mundial: Portugalia - Kolumbia. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYPW62G47PWFH-C461.jpg)



![Zagrali o puchar posła Grabowskiego. Triumf Korony! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/collage_8-0.jpg)

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24.jpg)
![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202.jpg)