Globalna agencja wesprze Ekstraklasę w przetargu mediowym

1 godzina temu
Spółka Ekstraklasa podpisała umowę o współpracy z IMG, globalną agencją wyspecjalizowaną w sprzedaży praw mediowych. Amerykański gigant marketingu sportowego będzie wspierać polską ligę w ramach planowanego na ten rok przetargu na krajowe prawa do transmisji. Dotyczy on rozgrywek od sezonu 2027/28. W przetargu weźmie udział na pewno Canal+, obecny nadawca meczów Ekstraklasy.
Idź do oryginalnego materiału