Lech Poznań ogłosił kolejny transfer. "Kolejorz" wydał 3 mln euro
Zdjęcie: Lech Poznań ogłosił kolejny transfer. Kolejorz wydał 3 mln euro
Lech Poznań dalej wzmacnia kadrę swojego zespołu przed startem nowego sezonu. Do ekipy mistrzów Polski dołączył Terry Yegbe. Obrońca z Ghany ostatnio grał we francuskim FC Metz. Z "Kolejorzem" podpisał czteroletni kontrakt. Według nieoficjalnych informacji piłkarz kosztował ok. 3 mln euro. To trzeci nowy zawodnik pozyskany przez klub z Wielkopolski w letnim okienku transferowym.

1 dzień temu












![Taką kwotę zebrano podczas festynu dla Jasia. "Przełamaliśmy barierę niemożliwego!" [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc04797_normal.jpg)

