Lech Poznań ogłosił kolejny transfer. "Kolejorz" wydał 3 mln euro

1 dzień temu
Zdjęcie: Lech Poznań ogłosił kolejny transfer. Kolejorz wydał 3 mln euro


Lech Poznań dalej wzmacnia kadrę swojego zespołu przed startem nowego sezonu. Do ekipy mistrzów Polski dołączył Terry Yegbe. Obrońca z Ghany ostatnio grał we francuskim FC Metz. Z "Kolejorzem" podpisał czteroletni kontrakt. Według nieoficjalnych informacji piłkarz kosztował ok. 3 mln euro. To trzeci nowy zawodnik pozyskany przez klub z Wielkopolski w letnim okienku transferowym.
Idź do oryginalnego materiału