Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne

2 godzin temu
Zdjęcie: Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne


Kacpra Urbańskiego zabrakło na liście zawodników, którzy wezmą udział w zgrupowaniu Legii Warszawa w Niemczech. Pomocnik w kolejnym sezonie ma występować w Górniku Zabrze. Tę informację potwierdził Mateusz Janiak.
Idź do oryginalnego materiału