Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne
2 godzin temu
Zdjęcie: Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne
Kacpra Urbańskiego zabrakło na liście zawodników, którzy wezmą udział w zgrupowaniu Legii Warszawa w Niemczech. Pomocnik w kolejnym sezonie ma występować w Górniku Zabrze. Tę informację potwierdził Mateusz Janiak.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne
Powiązane
Mundial za wszelką cenę. Amerykańskie paragony grozy
59 minut temu
Media: Widzew chce reprezentanta. Cena? 5 mln euro
1 godzina temu
Polecane
Pracował w Cracovii, Śląsku i Rakowie przyszedł do Korony
1 godzina temu
Cedzyna. Pierwszy dzień wakacji nad wodą
1 godzina temu
Michał Kraszewski zostaje w Stomilu
1 godzina temu
Kolejny medal mistrzostw Polski Katarzyny Cieślar
1 godzina temu
Z amerykańskim doświadczeniem
2 godzin temu




![Mundial 2026: Hiszpania - Urugwaj. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYKVDQ95XBOHH-C461.jpg)







