Mieszkańcy Rawicza nie chcieli żużla. Radni zadecydowali
4 godzin temu
Zdjęcie: Mieszkańcy Rawicza nie chcieli żużla. Radni zadecydowali
Kilka tygodni temu mieszkańcy okolic Stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu złożyli petycję, w której domagali się ograniczenia żużlowej działalności na obiekcie. Sprawą zajęli się radni. Znamy ich stanowisko.
- Strona główna
- Wyścigi
- Mieszkańcy Rawicza nie chcieli żużla. Radni zadecydowali
Powiązane
Dostałem Karę Od Sędziów – ft. Kacper Sztuka
34 minut temu
To już oficjalne. Unia Leszno z ważnym komunikatem
40 minut temu
Kryzys w jednym z klubów. Poleciały głowy
53 minut temu
Żużel. Gnieźnianie się wzmocnili. Posiłki z PGE Ekstraligi
1 godzina temu
Jan Kvech zostanie w ROW-ie Rybnik? Powiedział o tym wprost
1 godzina temu
Transfer klubu z KLŻ! To zawodnik Unii Leszno
2 godzin temu
Poważna awaria w polskim klubie. Odwołali zawody
2 godzin temu
Polecane
Zalety snu bez spania? Naukowcy u progu przełomu
1 godzina temu
Jeszcze więcej korzyści – atrakcyjne finansowanie Škody
1 godzina temu
Roboty Tesli zaleją ulice. Musk obiecuje cuda, jak zwykle
1 godzina temu















