Mieszkańcy Rawicza nie chcieli żużla. Radni zadecydowali

4 godzin temu
Zdjęcie: Mieszkańcy Rawicza nie chcieli żużla. Radni zadecydowali


Kilka tygodni temu mieszkańcy okolic Stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu złożyli petycję, w której domagali się ograniczenia żużlowej działalności na obiekcie. Sprawą zajęli się radni. Znamy ich stanowisko.
Idź do oryginalnego materiału