„Nie było choćby plakatu w Radomiu.” Mistrz KSW krytykuje promocję gali w jego mieście

8 godzin temu
Mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Patryk Kaczmarczyk krytykuje polskiego giganta za promocję gali w jego mieście. A raczej brak promocji. Kaczmarczyk pochodzi z Radomia i to właśnie w tym mieście odbyła się gala XTB KSW 119. "Książę Radomia" wystąpił w walce wieczoru tego wydarzenia. Patryk Kaczmarczyk stanął do pierwszej obrony pasa przeciwko Czechowi Leo Brichcie. Pojedynek był niezwykle widowiskowy i obfitował w efektowne wymiany zarówno w stójce, jak i w parterze.
Idź do oryginalnego materiału