"Nie grałem dla pieniędzy". Grosicki otworzył się ws. hazardu
Zdjęcie: Nie grałem dla pieniędzy. Grosicki otworzył się ws. hazardu
W dokumencie "Na pierwszym planie" Dominika i Kamil Grosiccy opowiedzieli o mrocznej przeszłości. 101-krotny reprezentant kraju wyznał, iż wygrał walkę z nałogiem, a pamiątkową datę uwiecznił w formie tatuażu.

1 godzina temu















