Niemcy nie czekali ani chwili po porażce Igi Świątek. Nagranie dowodem

1 godzina temu
Zdjęcie: Iga Świątek


Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w turnieju Bad Homburg od drugiej rundy i niespodziewanie na niej również skończyła. Emma Navarro pokonała Polkę w trzech setach 7:5, 2:6, 6:3 i błyskawicznie wyrzuciła za burtę ubiegłoroczną finalistę. Zaledwie chwilę po zaskakującym rozstrzygnięciu, niemieccy organizatorzy postanowili pokazać, jak pokonana została Polka.
Idź do oryginalnego materiału