Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
3 godzin temu
Zdjęcie: Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
Chrobry Głogów, który był blisko awansu do PKO Ekstraklasy, układa kadrę na nowy sezon. Z drużyną z Dolnego Śląska pożegnało się aż jedenastu piłkarzy.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
Powiązane
56 tysięcy policjantów. Meksyk obawia się najgorszego
55 minut temu
Nie miał litości. Ibrahimović wbił szpilkę Ronaldo
1 godzina temu
Polecane
Lekkoatletyka: Dominik Kopeć w wybornej formie
20 minut temu
Na środek rozegrania
38 minut temu
Rytm wśród najlepszych w Europie
55 minut temu















