Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy

3 godzin temu
Zdjęcie: Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy


Chrobry Głogów, który był blisko awansu do PKO Ekstraklasy, układa kadrę na nowy sezon. Z drużyną z Dolnego Śląska pożegnało się aż jedenastu piłkarzy.
Idź do oryginalnego materiału