Pobili i wbili widelec w dłoń wiceprezesa klubu piłkarskiego. Usłyszeli wyrok

2 godzin temu
Zdjęcie: Pobili i wbili widelec w dłoń wiceprezesa klubu piłkarskiego. Usłyszeli wyrok


Pobili i wbili widelec w dłoń. Jest wyrok w sprawie chuliganów, którzy napadli na prezesa i wiceprezesa Sandecji Nowy Sącz. Sąd zdecydował o warunkowym umorzeniu postępowania karnego. - Wyrok jest niesłuszny - mówi prokurator Bartosz Gorzula.
Idź do oryginalnego materiału