Polki dokonały tego po raz pierwszy

3 godzin temu
Zdjęcie: Polki dokonały tego po raz pierwszy


Po zdobyciu dwóch brązowych medali Zuzanna Wielgos i Anna Brzyska zagrały w finale debla młodzieżowych mistrzostw Europy. W rumuńskim Klużu-Napoce sięgnęły po upragnione złoto. Zuzanna Wielgos wywalczyła również brąz w singlu.
Idź do oryginalnego materiału