Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków
Zdjęcie: Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków
Po zaledwie roku spędzonym w Kędzierzynie-Koźlu na transfer zdecydował się Mateusz Czunkiewicz. Reprezentant Polski trafi do środowiska przyjaznego Biało-Czerwonym. Jego nowym klubem zostało niemieckie VfB Friedrichshafen.

1 dzień temu

![Polscy siatkarze lepsi od Belgii. Zwycięstwo 3:2 po zaciętym meczu [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYT8P4JEFV7BY-C461.jpg)















