Rosyjski gwiazdor pojechał na mundial. Brutalne słowa o USA
Zdjęcie: Rosyjski gwiazdor pojechał na mundial. Brutalne słowa o USA
Andriej Arszawin skrytykował klimat panujący w USA podczas MŚ 2026. Rosjanin twierdzi, iż w tamtejszych metropoliach Puchar Stanleya przyćmił zmagania FIFA. Zdecydowanie lepiej ocenił on zabawę fanów świętujących w Meksyku.

2 godzin temu





![Miał piłkę meczową. Niewiarygodne, co zrobił Kane [WIDEO]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3b061b3c0ef4_60428743.jpg)









