Siatkarze przegrywali, Grbić wychodził z siebie. Tie-break w meczu Polaków
Zdjęcie: Bartłomiej Lemański i drugi siatkarz Polski w zielonych strojach podczas meczu z Turcją na boisku.
Piąty z rzędu tie-break polskich siatkarzy w Lidze Narodów. W drugim meczu w Gliwicach "Biało-Czerwoni" ponownie musieli gonić rywali, ale potem sami dali się złapać Turkom w czwartym secie. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia grali nierówno i w drużynie Serba wciąż nie wszystko funkcjonuje tak, jak należy. Emocji w czwartek było za to mnóstwo, podobnie jak dyskusji z sędziami. Ostatecznie tę batalię 3:2 wygrali Polacy. To ich czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

9 godzin temu









![Wystawa, której nie zobaczymy drugi raz. Znakomity fotograf Tomasz Gudzowaty odsłania rozedrgany świat sumo w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-wystawa-Are-bure-bokeh-Tomasza-Gudzowatego-w-Swidnicy-25-06-2026.jpg)





