"To było niedozwolone". Trener Belgów wściekły na sędziów po meczu z Polską
Zdjęcie: To było niedozwolone. Trener Belgów wściekły na sędziów po meczu z Polską
Trener Belgów Emanuele Zanini mocno krytykował pracę sędziów po przegranym meczu z Polską (2:3). - Mam nadzieję, iż też widzieliście to, co się działo. Mamy nowe zasady, które nie były egzekwowane - mówił po meczu WP SportoweFakty.

4 godzin temu










