Wieczysta wciąż się wzmacnia. Pozyskała kolejnego piłkarza z Ekstraklasy

2 godzin temu
Zdjęcie: Wieczysta wciąż się wzmacnia. Pozyskała kolejnego piłkarza z Ekstraklasy


Nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków został lewy obrońca Matus Vojtko. Słowak pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt. Dołącza na zasadzie wolnego transferu po rozstaniu z Lechią Gdańsk.
Idź do oryginalnego materiału