Wrócili po ośmiu latach. Znamy trzeciego beniaminka La Ligi
1 dzień temu
Zdjęcie: Wrócili po ośmiu latach. Znamy trzeciego beniaminka La Ligi
W sobotę rozegrano rewanżowe finałowe spotkanie barażowe o La Ligę. Malaga po wygranej na wyjeździe z Almerią 2:1 awansowała do Primera Division i zagra w niej po ośmiu latach przerwy.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Wrócili po ośmiu latach. Znamy trzeciego beniaminka La Ligi
Powiązane
IRAŃSKI BRAMKARZ ZOSTAŁ BOHATEREM
1 godzina temu
Hit na dzisiaj. Bonus 400 zł za celny strzał Messiego!
1 godzina temu
Cud mundialu. "To zmieni piłkę nożną"
1 godzina temu
Polecane
☀️🚴♀️ Już w najbliższą sobotę ruszamy! 🚴♂️☀️
46 minut temu
Duma Meble z kolejną realizacją w klubie
1 godzina temu
Turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójt Gminy Lelów
1 godzina temu
53 litry nadziei. Krwiodawcy nie zawiedli
1 godzina temu















