Zaraz mogą odpaść z MŚ. I dobrze, bo wcale nie powinno ich tam być [OPINIA]
Zdjęcie: Zaraz mogą odpaść z MŚ. I dobrze, bo wcale nie powinno ich tam być [OPINIA]
Reżimowa reprezentacja - tak jak na przykład rosyjska - w ogóle nie powinna być dopuszczona do święta futbolu. Iran ma na sumieniu choćby śmierć piłkarzy, a mimo to FIFA go nie wykluczyła.

2 godzin temu















