Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
Zdjęcie: Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
18 czerwca Ismael Kone doznał makabrycznej kontuzji w meczu mistrzostw świata 2026 z Katarem. Po złamaniu nogi przeszedł operację i czeka go długa przerwa. Sześć dni po koszmarze wrócił na stadion w Vancouver. Na wózku inwalidzkim.

3 godzin temu














