Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice

3 godzin temu
Zdjęcie: Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice


18 czerwca Ismael Kone doznał makabrycznej kontuzji w meczu mistrzostw świata 2026 z Katarem. Po złamaniu nogi przeszedł operację i czeka go długa przerwa. Sześć dni po koszmarze wrócił na stadion w Vancouver. Na wózku inwalidzkim.
Idź do oryginalnego materiału