Znów to zrobili. Norwegowie skradli show na meczu... baseballa
1 dzień temu
Zdjęcie: Znów to zrobili. Norwegowie skradli show na meczu... baseballa
Piłkarscy kibice z całego świata cieszą się mstrzostwami świata, jednak fani z Norwegii postanowili przenieść świętowanie poza piłkarskie stadiony. W środę zrobili prawdziwą furorę w Nowym Jorku.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Znów to zrobili. Norwegowie skradli show na meczu... baseballa
Powiązane
"Właśnie zostałem fanem". Eksperci zachwyceni kadrą na MŚ
1 godzina temu
Czwarta grupa rozstrzygnięta. Oto drabinka MŚ 2026
1 godzina temu
Nowy rekord mistrzostw świata. Niesamowity wynik
1 godzina temu
Mundial 2026. Końcowa tabela grupy E
1 godzina temu
Mundial 2026. Wielki powrót Ekwadoru. Minimalizm Niemców
1 godzina temu
Polecane
Muzyczne kalendarium – 26 czerwca
1 godzina temu
W Uniejowie trzech tenorów z Baku!
3 godzin temu
„Baby” Tadeusza Dobosza – Skarby Zielonej Góry #92
3 godzin temu
Stilon rozpoczął testowanie
3 godzin temu













![Taką kwotę zebrano podczas festynu dla Jasia. "Przełamaliśmy barierę niemożliwego!" [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc04797_normal.jpg)

