Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]

1 godzina temu
Zdjęcie: Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]


Najgorsze nie jest to, iż "drużyny z parytetów" na mundialu w ogóle są i zakłamanie FIFA, która ma pełną świadomość, iż mieszanie reprezentacji egzotycznych z poważnymi, musi się skończyć się tak, jak wrzucenie kurczaków do basenu krokodyli.
Idź do oryginalnego materiału