Żużel. Blisko 3-godzinna walka w Świętochłowicach. Lider z Gdańska zrobił swoje
Zdjęcie: Żużel. Blisko 3-godzinna walka w Świętochłowicach. Lider z Gdańska zrobił swoje
Osłabione Wybrzeże Gdańsk wygrało na wyjeździe ze Śląskiem Świętochłowice 49:41 i umocniło się na pierwszym miejscu w Krajowej Lidze Żużlowej. Gospodarzom nie pomógł świetnie dysponowany Mateusz Tonder.

2 godzin temu













