Żużel. "Czuję ogromną ulgę". Dokonał tego po raz pierwszy w karierze

2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Czuję ogromną ulgę. Dokonał tego po raz pierwszy w karierze


Wielka chwila w karierze Kima Nilssona. Szwed został właśnie mistrzem swojego kraju i zrobił to po raz pierwszy w karierze. - Czuję ogromną ulgę - mówił po zawodach.
Idź do oryginalnego materiału