Żużel. I on i klub chcą jechać w wyższej lidze. Dobre wejście Polaka w środku sezonu

2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. I on i klub chcą jechać w wyższej lidze. Dobre wejście Polaka w środku sezonu


Chociaż u szczytu sezonu Mateusz Bartkowiak ma za sobą dopiero dwa mecze ligowe, już teraz potrafił pokazać, iż może być mocnym punktem Wybrzeża Gdańsk. 23-latek ma pełną świadomość o co jedzie.
Idź do oryginalnego materiału