Żużel. Ważna wygrana zespołu Polisa i Pawlickiego. Mistrz znów poniżej oczekiwań
Zdjęcie: Żużel. Ważna wygrana zespołu Polisa i Pawlickiego. Mistrz znów poniżej oczekiwań
Po dwóch porażkach na zwycięskie tory wrócił GSK Liga. W środowym meczu SpeedwayLigaen w składzie z Oskarem Polisem i Przemysławem Pawlickim wygrał u siebie ze Slangerup Speedway. Obaj Polacy odegrali ważne role w pokonaniu obrońców tytułu.

2 godzin temu












