Żużel. Wysocki przedstawia swoją perspektywę "Nic nie wiem. Dlaczego tak i dlaczego nie"

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Wysocki przedstawia swoją perspektywę Nic nie wiem. Dlaczego tak i dlaczego nie


Miłosz Wysocki niedawno stracił miejsce w składzie Wybrzeża Gdańsk. Wychowanek klubu zabrał głos i przedstawił swój punkt widzenia na sytuację, w której się znalazł. - Nie dostałem do tej pory żadnego wyjaśnienia - napisał w swoim wpisie.
Idź do oryginalnego materiału