Żużel. "Żal, smutek, rozczarowanie". Szczere wyznanie sztabu Wilków
Zdjęcie: Żużel. Żal, smutek, rozczarowanie. Szczere wyznanie sztabu Wilków
Wilki Krosno po raz kolejny przegrały domowe spotkanie i mogą się już pożegnać z fazą play-off. - To jedno, wielkie rozczarowanie - powiedział menedżer Krośnian, Michał Finfa, który wypowiedział się także o dyspozycji Jasona Doyle’a.

2 godzin temu
















