Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z "dziką kartą" w Zielonej Górze

3 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z dziką kartą w Zielonej Górze


18 lipca w Zielonej Górze rozpocznie się rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Wiemy już, iż z "dziką kartą" na inaugurację SEC pojedzie miejscowy junior - Damian Ratajczak.
Idź do oryginalnego materiału