Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z "dziką kartą" w Zielonej Górze
3 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z dziką kartą w Zielonej Górze
18 lipca w Zielonej Górze rozpocznie się rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Wiemy już, iż z "dziką kartą" na inaugurację SEC pojedzie miejscowy junior - Damian Ratajczak.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. Zapadła decyzja. To on pojedzie z "dziką kartą" w Zielonej Górze
Powiązane
To będzie kolejne wzmocnienie Wieczystej
42 minut temu
Wichniarek, peszko, garnitury i zegarki #shorts
59 minut temu
Media: Rybus może zagrać w Polsce. Z tym klubem rozmawia
2 godzin temu

















