Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
2 godzin temu
Zdjęcie: Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
Od wyniku 0:2 do zwycięstwa 3:2. Reprezentacja Polski odwróciła los meczu z Belgią w Lidze Narodów, a po spotkaniu Artur Szalpuk opowiedział o problemach z początku rywalizacji i reakcji zespołu po dwóch setach.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
Powiązane
Oficjalnie: drugie letnie wzmocnienie Warty Poznań
26 minut temu
Szkocka tragedia, Brazylia była bezlitosna!
53 minut temu
Sensacja. W taki sposób Haiti strzeliło gola Maroku
2 godzin temu
Polecane
Trzy źródła aktywności – III Nadwieprzański Triathlon
1 godzina temu
Muzyczne kalendarium – 25 czerwca
2 godzin temu
Dodatkowe środki na rozwój infrastruktury sportowej
4 godzin temu
Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
4 godzin temu



![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)














