Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia

2 godzin temu
Zdjęcie: Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia


Od wyniku 0:2 do zwycięstwa 3:2. Reprezentacja Polski odwróciła los meczu z Belgią w Lidze Narodów, a po spotkaniu Artur Szalpuk opowiedział o problemach z początku rywalizacji i reakcji zespołu po dwóch setach.
Idź do oryginalnego materiału