Koszmarny powrót na trawę. Świątek odpada po pierwszym meczu
1 godzina temu
Zdjęcie: /ARNE DEDERT /PAP/DPA
Iga Świątek odpadła już w drugiej rundzie turnieju WTA 500 na trawiastych kortach w niemieckim Bad Homburg. Najwyżej rozstawiona tenisistka, która w ostatniej edycji tej imprezy dotarła do finału, przegrała z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. To był...
- Strona główna
- Tenis
- Koszmarny powrót na trawę. Świątek odpada po pierwszym meczu
Powiązane
To była najlepsza akcja w meczu Igi Świątek? [WIDEO]
1 godzina temu
Tylko podstawowa wypłata dla Igi Świątek
1 godzina temu
Trzy sety w upale. Polka zagra o główną drabinkę Wimbledonu
1 godzina temu
Polecane
Diabelska alternatywa Unii: Dyrektywa klimatyczna albo gaz
1 godzina temu
WIG20 spogląda w rejon 3500 pkt.
1 godzina temu




![To była najlepsza akcja w meczu Igi Świątek? [WIDEO]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c04acb1a3a1_79560135.jpg)










