Pojedzie do Czarnogóry. Kolejny polski sędzia w Lidze Mistrzów

2 godzin temu
Zdjęcie: Pojedzie do Czarnogóry. Kolejny polski sędzia w Lidze Mistrzów


Wojciech Myć został wyznaczony przez UEFA i poprowadzi mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy czarnogórskim FK Sutjeska i Kajratem Ałmaty.
Idź do oryginalnego materiału