Pokonała Igę Świątek. Teraz już odpadła
Zdjęcie: Pokonała Igę Świątek. Teraz już odpadła
W środę Emma Navarro wyeliminowała najwyżej rozstawioną tenisistkę w turnieju rangi WTA 500 w Bad Homburg - Igę Świątek. Amerykanka nie poszła jednak za ciosem, ponieważ w ćwierćfinale musiała uznać wyższość Eleny-Gabrieli Ruse.

1 godzina temu








