Wygrana ze Świątek i taki koniec. Amerykanka wyeliminowana z rozgrywek
Zdjęcie: Emma Navarro i Iga Świątek zmierzyły się ze sobą w drugiej rundzie WTA 500 w Bad Homburg
Z pewnością nie tak wyobrażała sobie Iga Świątek swój pierwszy tegoroczny występ na trawie. Nasza reprezentantka pożegnała się z turniejem WTA 500 w Bad Homburg już po premierowym pojedynku. W meczu drugiej rundy lepsza po trzysetowej batalii okazała się Emma Navarro. Dzień po tym spotkaniu tenisistka z USA powróciła na kort centralny, tym razem by walczyć o półfinał. Pojedynek z Eleną-Gabrielą Ruse potoczył się zupełnie nie po myśli Amerykanki. Doszło do eliminacji zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych.

1 godzina temu








