Selekcjoner kpił po meczu MŚ. "Nadal mamy VAR?"
Zdjęcie: Selekcjoner kpił po meczu MŚ. Nadal mamy VAR?
Dwie sytuacje z meczu Anglia - Ghana wzbudziły ogromne kontrowersje. Selekcjoner afrykańskiej ekipy Carlos Queiroz podczas konferencji prasowej pozwolił sobie na sarkastyczne komentarze. - przez cały czas mamy VAR? VAR chyba poszedł na kawę - ironizował.

3 godzin temu
















