To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy
2 godzin temu
Zdjęcie: To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy
Polonia Warszawa poinformowała o zmianach kadrowych przed startem sezonu 2026/27. Klub potwierdził odejście kilku zawodników, którym wygasają kontrakty lub kończą się okresy wypożyczeń.
- Strona główna
- Piłka nożna
- To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy
Powiązane
Chcą wrócić po roku. Solidne wzmocnienia GKS-u Tychy
1 godzina temu
Globalna agencja wesprze Ekstraklasę w przetargu mediowym
1 godzina temu
Polecane
Stal w finale MMPPK
36 minut temu
Mariusz Pawelec w sztabie pierwszej drużyny Śląska
1 godzina temu
PRZEMSZA PO 190 DNIACH Z LIGOWĄ WYGRANĄ
1 godzina temu
W czwartek w Legnicy startuje 29. Świat pod Kyczerą
1 godzina temu
Mundial w biurze? Firmy stawiają na wspólne kibicowanie
1 godzina temu

















