Trzykrotny mistrz Polski opuszcza Lecha. Zaskakujący komunikat z Poznania

2 godzin temu
Zdjęcie: Antonio Milić i Joel Pereira z Lecha Poznań w białych strojach na murawie po meczu, w tle kibice na trybunach.


Idź do oryginalnego materiału