Verstappen pierwszy, Antonelli ostatni – kierowcy F1 znów na wspólnej kolacji

1 dzień temu



Kierowcy Formuły 1 ponownie spotkali się na okolicznościowej kolacji. Tym razem inicjatorem był Stefano Domenicali, szef Formuły 1.

Wspólne kolacje zawodników serii stają się już tradycją. zwykle jesteśmy ich świadkami pod koniec sezonu, ale tym razem kierowcy spotkali się przed Grand Prix Austrii.

Kierowcy przybywali od 19:23 do 19:50. Jako pierwszy zjawił się Max Verstappen, a jako ostatni Andrea Kimi Antonelli.

Who do we think will be last to arrive to Stefano’s Drivers’ Dinner 2026? 👀#F1 #AustrianGP pic.twitter.com/T1tVWi9xrG

— Formula 1 (@F1) June 25, 2026

Co ważne, na kolacji zjawiło się wszystkich 22 kierowców F1.

Stefano’s drivers’ dinner – 2026 edition! ❤️#F1 #AustrianGP pic.twitter.com/ENcazzZp33

— Formula 1 (@F1) June 26, 2026



Idź do oryginalnego materiału