Walkower w meczu Szubarczyka z mistrzem świata. Oświadczenie o kradzieży

3 godzin temu
"Snookerowa "Kaszanka", czyli zapraszam na moje mecze w Championship League - tak 15-letni Michał Szubarczyk zapowiadał w mediach społecznościowych swój kolejny występ w zawodowym Main Tourze. A jego gwoździem miało być spotkanie z Kyrenem Wilsonem, mistrzem świata z 2024 roku, jednym z najlepszych snookerzystów świata. Do niego nie doszło, Anglik nagle wycofał się z gry, oddał starcie walkowerem. A później wydał oświadczenie - został okradziony.
Idź do oryginalnego materiału