Wilfredo Leon krótko o nieobecnych w kadrze Grbicia. "Trochę bolesne"

7 godzin temu
Zdjęcie: Wilfredo Leon i Norbert Huber w biało-czerwonych strojach, z zaciśniętymi pięściami na boisku siatkarskim.


Polscy siatkarze już w środę rozpoczną drugi turniej Ligi Narodów. W kadrze na turniej w Gliwicach znalazł się m.in. Wilfredo Leon, dla którego będzie to inauguracja sezonu reprezentacyjnego. Przyjmujący nie poszedł w ślady kilku kolegów, którzy w tym sezonie zdecydowali się na przerwę od kadry. "To są wiadomości, które zawsze są trochę bolesne" - przyznaje Leon. As reprezentacji Polski podkreśla jednak, iż nieobecności w kadrze nie zwalniają jej z walki o dobre wyniki. Transmisje meczów Ligi Narodów na antenach Polsatu Sport.
Idź do oryginalnego materiału