Wyspy Zielonego Przylądka bez wygranej na mundialu, ale grają dalej
Zdjęcie: Foto: REUTERS
Debiutujące na mundialu Wyspy Zielonego Przylądka w trzecim grupowym meczu zremisowały 0:0 z Arabią Saudyjską - i dzięki trzeciemu remisowi na mistrzostwach zajęły drugie miejsce w grupie L co oznacza, iż zespół z Afryki zobaczymy w 1/16 finału.

3 godzin temu





![Zaraz mogą odpaść z MŚ. I dobrze, bo wcale nie powinno ich tam być [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3f6a27ac3e24_10702991.jpg)









