Żużel. Andersen najlepszy w Fjelsted. Komplet Polaków z awansem do cyklu
Zdjęcie: Żużel. Andersen najlepszy w Fjelsted. Komplet Polaków z awansem do cyklu
W sobotni wieczór na torze w Fjelsted odbyła się druga z rund kwalifikacyjnych do cyklu SGP 2. Zawody wygrał Mikkel Andersen. W Danii startowali także Kevin Małkiewicz i Antoni Mencel, którzy zajęli miejsca na podium

3 godzin temu

















