Łzy na korcie. Po dwóch latach zagra w Wimbledonie
2 godzin temu
Zdjęcie: Łzy na korcie. Po dwóch latach zagra w Wimbledonie
Bianca Andreescu długo na tę chwilę. W czwartek utytułowana Kanadyjka przeszła przez eliminacje do Wimbledonu 2026. Na występ w Wielkim Szlemie czekała od US Open 2024.
- Strona główna
- Tenis
- Łzy na korcie. Po dwóch latach zagra w Wimbledonie
Powiązane
Gwiazdor zaprzecza teorii. Debiutant w półfinale
1 godzina temu
Ma za sobą najgorszy rok w życiu. Zagra w Wimbledonie
1 godzina temu
Pracuje w TVP. Wiadomo, za kogo wyszła
2 godzin temu
Fatalne wieści ws. legendy tenisa
3 godzin temu
Pokonała Igę Świątek. Teraz już odpadła
3 godzin temu
Polecane
Ovid Works SA - Korekta raportu okresowego
57 minut temu









